• 1 Jaki jest koszt przeprowadzki?

  Cena przeprowadzki zależna jest od wielu czynników takich jak : ilość przewożonego mienia, możliwość podjazdu, obecność windy itp. Ze swojej strony możemy zapewnić najniższą spośród konkurencji cenę. Istnieje możliwość wyceny przeprowadzki na miejscu u Klienta podczas niezobowiązujących oględzin – zadzwoń i umów się!

 • 2 Czy zabezpieczamy mienie do transportu?

  O powierzone nam mienie dbamy najlepiej jak to jest możliwe. Na prośbę Klienta zabezpieczamy transportowane przedmioty używając do tego koców transportowych, folii oraz tektury. Nasze pojazdy posiadają na pace specjalne belki, do których za pomocą pasów transportowych możemy przymocować mienie. Jesteśmy w wyposażeniu całej gamy materiałów do zabezpieczania transportu.

 • 3 Czy są możliwe wyprowadzki poza Wrocław?

  Tak, świadczymy usługi przeprowadzki z Wrocławia do każdego innego miasta na terenie kraju oraz Unii Europejskiej. W takim przypadku należy z wyprzedzeniem umówić przeprowadzkę, abyśmy wspólnie zaplanowali trasę oraz logistykę zlecenia.

 • 4 Co jeśli w trankcie przeprowadzki dojdzie od uskodzenia mienia?

  Dzięki dużemu doświadczeniu o Państwa własność dbamy jak o własne mienie. Niestety nie jesteśmy w stanie wykluczyć niechcianych sytuacji, dlatego nasza firma posiada polisę przewoźnika, która obejmuje każdy transport realizowany za pośrednictwem naszej firmy. W przypadku uszkodzenia mienia, Państwa przeprowadzka jest ubezpieczona.

Zadaj własne pytanie

Copyright 2022 AP Trans www.24przeprowadzki.pl