Nasze usługi

Poznaj naszą ofertę

Nasze usługi kierujemy głównie do Klientów z Wrocławia i okolic, zarówno osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw i instytucji. Niemniej jednak zadając sobie sprawę z potrzeb naszych potencjalnych Klientów i faktu, że obecnie przeprowadzka na drugi koniec kraju czy nawet kontynentu nie jest niczym niezwykłym, realizujemy przeprowadzki biur, domówi i mieszkań oraz transport specjalistyczny, mebli, pianin i innych przedmiotów na obszarze całej Polski, a także Unii Europejskiej.

Przeprowadzki prywatne

To jedno z najczęściej realizowanych zleceń. Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby plan przeprowadzki był skonstruowany w sposób optymalny, tj. aby przeprowadzka odbyła się w możliwie najkrótszym czasie oraz, by podczas jej finalizacji wszystkie powierzone nam przedmioty dotarły na miejsce przeznaczenia w nienaruszonym stanie.

Przeprowadzki firmowe

Pracę podczas usług świadczonych firmom znacząco ułatwia nam kadra wyspecjalizowanych i doświadczonych pracowników, a tabor samochodów dostawczych pozwala sprawnie przetransportować meble, dokumenty, sprzęt elektroniczny i wszelkiego rodzaju inne ruchomości, które są na wyposażeniu naszego Zleceniodawcy.

Usługi Transportowe

W naszej pracy korzystamy z samochodów dostawczych dopasowanych do przewozu nawet wielkogabarytowych ładunków, dzięki czemu realizujemy bezpieczny transport fortepianów i pianin, transport sejfów i transport mebli. Jeżeli masz nietypową rzecz, którą chcesz przewieźć, wystarczy do nas zadzwonić - lubimy nietypowe zlecenia.

Pakowanie i zabezpieczenie

Dzięki dużemu doświadczeniu i wyszkolonej kadrze pakujemy i zabezpieczamy różnego rodzaju mienie. Auta przeprowadzkowe posiadają uchwyty na ścianach pojazdu, które umożliwiają przypięcie mebli. Na wyposażeniu aut są koce transportowe, materiały zabezpieczające oraz pasy.

Transport specjalistyczny

Oferujemy transport ładunków ponadgabarytowych, a w tym sejfów i kas pancernych, kominków i kotłów grzewczych, lad chłodniczych i innego rodzaju urządzeń wykorzystywanych w handlu i przemyśle oraz innych ładunków wielkogabarytowych.

Pomoc drogowa

Posiadamy profesjonalną autolawetę z pomocą której realizujemy pomoc drogową we Wrocławiu oraz sąsiednich miejscowościach, a także w innych lokalizacjach po uprzednim ustaleniu szczegółów z Klientem. Nasi kierowcy mają wszelkie uprawnienia do świadczenia tych usług.

Copyright 2022 AP Trans www.24przeprowadzki.pl